Elektronické zabezpečovací systémy

   Nabízíme montáže a servis elektronických zabezpečovacích systémů. Zabezpečíme Vám byt, dům, firmu, kancelář, obchod, restauraci, hernu, sklad, stánek, chatu, chalupu, garáž, dílnu, stavbu rodinného domu (kde často dochází ke krádežím), venkovní prostor, plot, automobil před domem,..... před nechtěnými vetřelci - zloději, únikem plynu, požárem, zatopením... To vše umí zabezpečovací systém hlásit formou volání, sms, předat informace PCO (bezpečnostní agentuře) a dále varovat při těchto situacích sirénou. Zabezpečovací systém lze jednoduše ovládat pomocí klávesnice (u systému Jablotron 100 navíc pomocí segmentů a jednoho tlačítka nejen úplně jednoduše ovládat, ale i případně zapínat elektrická zařízení, otevírat garážová vrata, přivolat si pomoc v tísni,... - integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu), čipové karty/přívěšku, dálkovým ovladačem, sms, volání, internetu. Dobře navržený systém střeží nejen prázdný objekt, ale také třeba když právě spíte. Elektronické zabezpečovací systémy jsou drátové, bezdrátové (vhodné do již hotových interiérů), či kombinace obou dvou varinat. A lze je kdykoliv jednoduše rozšířit o další prvky, či upravit. Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy i do objektů, kde není přívod elektrické energie.

   Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Nemluvě o nevyčíslitelné ceně fotografií dětí, rodičů, různých suvenýrů a upomínkových předmětů. O které by málo kdo chtěl přijít. Samozřejmě, že jiná bude hodnota systému určeného pro zabezpečení panelákového bytu ve třetím patře v malém městě a jiná pro zabezpečení rodinného domku. Proto zdarma nabízíme bezpečnostní posouzení objektu, výběr vhodného systému a zdarma vytvoření cenové nabídky.

   Po montáži zaškolíme obsluhu, a ve dvoutýdením zkušebním provozu prověříme funkční spolehlivost a nastavení systému (samozřejmě změny nastavení jsou zdarma). A nakonec bude předána dokumentace. Naše práce je velmi diskrétní.

    Profesionální montáží nekončíme, ale poskytujeme dále záruční a pozáruční servis. A samozřejmě i roční prohlídky celého elektronického zabezpečovacího systému nutné pro správnou funkci a vyžadované pojišťovnami a normami, kdy sami včas kontaktujeme zákazníka.

Čtyři kroky k vašemu bezpečí

   JABLOTRON 100+ je revoluční systém určený k ochraně objektů, který Vám dle požadavku navrhneme v drátové i bezdrátové variantě. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Alarm JABLOTRON 100+ Vám také připojíme na Tísňovou linkou na 3 měsíce zdarma, kde operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z alarmu a v případě potřeby Vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k prověření situace.

   Působíme především pro oblast Blansko, Brno, Kuřim, Ťišnov, Drásov, Lipůvka, Černá Hora, Lysice, Kunštát, Boskovice, Letovice, Svitavy, Rozdrojovice, Jinačovice, Česká, Soběšice, Jehnice, Lelekovice, Vranov, Prostějov, Olomouc, Vyškov, Rájec-Jestřebí, Sloup, Lipovec, Jedovnice, Březina, Ochoz u Brna, Češkovice, Rajhrad, Pohořelice, Mikulov, Novosedly, Drnholec,.. tj. celé Moravě. Pro rozsáhlejší montáže může být ekonomická dosažitelnost ještě vzdálenější.

   Pro elektronické zabezpečovací systémy používáme výrobky českého výrobce Jablotron (systémy JABLOTRON 100, 100+, Mercury), kanadského výrobce Paradox a dále pak litevského výrobce Eldes.

   Při elektronickém zabezpečení více Vašich objektů můžeme nabídnout výraznou slevu.

   Ať už hledáte EZS pod slovy poplachové zabezpečovací a tísňové systémy, zabezpečení bytu, zabezpečení domu, zabezpečení objektu, bezpečnostní systém, zajištění, zajištění bytu, zajištění domu, zajištění objektu před zloději, alarm, ochrana majetku, bezpečný domov, poplašné zařízení, střežení, hlídání, zabezpečovací zařízení či zabezpečovací systém dál hledat již nemusíte, našli jste nás. I tak lze totiž říci, že potřebujete nebo hledáte elektronický zabezpečovací systém.

  • zdarma bezpečnostní posouzení objektu, výběr vhodného systému a zdarma vytvoření cenové nabídky
  • od 7900,- Kč zabezpečíme Vaši nemovitost. S přenosem informací pomocí GSM sítě (sms, volání, s možností připojení na bezpečnostní agenturu). Cena je včetně zařízení, montáže, nastavení a DPH
  • služba "celková ochrana" na 3 měsíce ZDARMA bez závazků (veškeré výjezdy bezpečnostní agentury k Vašemu objektu zdarma, kontrola vnitřních prostorů objektu při poplachu - možnost vyzkoušet si výjezd bezpečnostní agentury, rozšíření záruky na 7 let bezplatných oprav alarmu, garantovaná komunikace GSM sítí,.....) 24h dohled a profesionální zásah
  • bezplatný servis 5 roků od výrobce na jednotlivé prvky zabezpečovacího systému


Pro bližší a aktuální informace, které Vám rádi poskytneme nás kontaktujte.


Fotogalerie

Zabezpečovací systémy Jablotron - Montážní partner
Zabezpečovací systémy Jablotron - Montážní partner

Kontaktujte nás

Dvořáček Zbyněk

+420 606 525 838

servis.plyn(závináč)email.cz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Dvořáček Zbyněk
Všechna práva vyhrazena © 2012-2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!