Autonomní detektor požáru do novostaveb

  • autonomní detektor požáru

   Výrobek slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Splňuje vyhlášku MV HZS o požární ochraně staveb. Je napájen z baterie a má zabudovanou varovnou sirénu.
   Tento detektor má za úkol včas upozornit na vznikající požár rozhoukáním vestavěné sirény. Poskytuje tak dostatek času k uhašení vznikajícího požáru, případně k opuštění prostor a následnému přivolání pomoci. Aby kouřové detektory včas a správně signalizovaly možné nebezpečí, je potřeba, aby byly nainstalovány na správné místo, pravidelně udržovány a testovány..

  • detektor požáru připojený k elektronickému zabezpečovacímu systému
   Výrobek slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Je připojený drátově či bezdrátově k ústředně elektronického zabezpečovacího systemu, která předá informaci o požárním nebezpečí uživateli např. formou SMS a dále může předat informaci PCO (bezpečnostní agentuře) a ta informovat hasiče. Je napájen z baterie či ústředny a může mít zabudovanou varovnou sirénu a červenou signálku.
   Dále Vám může systém chránit byt, dům, firmu, kancelář, obchod, restauraci, hernu, sklad, stánek, chatu, chalupu, garáž, dílnu, stavbu rodinného domu (kde často dochází ke krádežím), venkovní prostor, plot, automobil před domem,..... před nechtěnými vetřelci - zloději, únikem plynu,...


Kontaktujte nás

Dvořáček Zbyněk

+420 606 525 838

servis.plyn(závináč)email.cz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Dvořáček Zbyněk
Všechna práva vyhrazena © 2012-2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!